Manuální lifting obličeje

Manuální lifting obličeje

Manuální lifting obličeje je revoluční procedura mezi beauty masážemi. Jedná se o unikátní, jemnou masážní techniku obličeje, která dokáže doslova zázraky. Během samotné masáže dochází k uvolnění stažených svalů, které způsobují na obličeji vrásky (mimické i stařecké), prokrvení pokožky, regeneraci vazivových a elastických struktur, úbytku podkožního tuku a ke zrychlení odvodu odpadních látek metabolismu. Již po prvním ošetření se vzhled a kvalita pleti výrazně zlepšuje, pleť je vypnutější a doslova rozzářena novou vitalitou.

Manuální lifting obličeje dokáže krásně vyhladit pokožku, zvyšuje pružnost kůže, brání vzniku vrásek, zpomaluje stárnutí pleti, snižuje napětí v obličeji a zároveň působí blahodárně na psychiku, odstraňuje stres, obnovuje duševní harmonii a zvyšuje Vaše sebevědomí.

Doporučená kúra pro dlouhotrvající efekt je 10-12 procedur 1-2krát týdně. Mezi jednotlivými kúrami se doporučují 3 dny pro regeneraci a relaxaci pleti. Pro trvalý efekt je ideální udržovací kúra 1krát za měsíc v kombinaci s manuální lymfodrenáží obličeje a krku.

ProceduraDélkaCena
Manuální lifting obličeje55 min840,-
Kúra 10 terapií-8000,-